В центре внимания:

Черговий акт свавілля в окупованому Криму

Черговий акт свавілля в окупованому Криму

У середу, 11 жовтня, на сторінці «Кримська солідарність» у мережі Facebook вміщено тривожне повідомлення. Окупаційна влада почала нову хвилю репресій, спрямованих проти корінного народу краю. Силовики вривалися з обшуками в будинки кримських татар у місті Бахчисараї.

Зокрема, обшуки відбуваються у Сулеймана Асанова, Сервера Зекірьяєва, Сейрана Салієва, Мемета Белялова, Тимура Ібрагімова та Ернеста Маметова. Повідомляється, що у місцях цих протиправних акцій вже помічені представники «кишенькових» ЗМІ. «Скоріш за все, готується чергова брехлива картинка для громадськості, у якій з нормальних людей зроблять терористів», – йдеться у пості, який постійно оновлюється. Як наголошується, особливо жорсткі обшуки відбувалися у Сулеймана Асанова. Там літали дрони, глушили інтернет, в будинок не пускали адвоката.

Наразі відомо, що вивезли активістів Алімдара Белялова, Ахмада Сулейманова, Мемета Белялова, Сейрана Салієва та Тимура Ібрагімова.

Світлини: вгорі – люди стривожені долею сусідів, внизу – Сулейман Асанов, в оселі якого силовики діяли з особливим завзяттям.

Черговий акт свавілля в окупованому Криму

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.10.2017 17:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.