В центре внимания:

Чергові жертви конфлікту на Близькому Сході

Чергові жертви конфлікту на Близькому Сході

У суботу, 14 квітня, представники Палестинської національної автономії повідомили про вибух, що стався у 100 метрах від кордону сектора Газа з Ізраїлем. Загинули 4 палестинці, ще кілька людей отримали поранення.

Палестинці запевняють, що вибух був викликаний танковим обстрілом з боку Ізраїлю. Натомість, ізраїльська сторона заперечує звинувачення. Представник армії Ізраїлю заявив, що військовим «невідомо про будь-які обстріли» у цьому регіоні.

Агенція Reuters повідомляє, що місцеві жителі впізнали в загиблих членів воєнізованого угрупування «Ісламський джихад». Пізніше це угруповання, не вдаючись у подробиці, підтвердило загибель чотирьох своїх членів в ході, як сказано, «підготовчих заходів».

Нагадаємо, що 30 березня близько 20 тисяч палестинців вийшли на багатоденну акцію протесту «Великий день повернення». Тоді внаслідок зіткнень з ізраїльськими військовими були вбиті не менше 35 палестинців, понад 1500 отримали поранення. Це найбільша кількість жертв з 2014 року, коли ізраїльські військові провели в секторі Газа операцію під кодовою назвою «Незламна скеля».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.04.2018 0:59 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.