В центре внимания:

Через ремонт вулиці Личаківської у Львові змінять схему руху 7 маршруток

Через ремонт вулиці Личаківської у Львові змінять схему руху 7 маршруток

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьгоодні заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, наразі роботи з ремонту вул. Личаківської зосередженні на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Черемшини, а з 16 березня стартує ремонт наступної ділянки дороги.

Відтак, з 16 березня перекриють для транспорту ділянку від вул. Черемшини до вул. Долішньої.

Сьогодні по вул. Личаківській курсує 11 маршрутів громадського транспорту. З них змінять маршрут руху автобуси №5Н, №15, №24, №29, №36, №39, №47а, натомість чотири маршрути №5а, №50, №18, а також соціальний маршрут для студентів ЛНУ ім. І. Франка змін не зазнають.

"Маршрут №36 буде об’їжджати через Кривчиці, як і 5а. Маршрут №29 розділяємо: тобто один автобус їде до вул. Долішньої, тоді мешканці проходять пішки до вул. Б. Котика і там пересідають на другий автобус маршрут №29. Пересадка буде безкоштовна. Для цього пасажирам у першому автобусів даватимуть відповідні квитки, які вони віддадуть у другому автобусі. Маршрут №39 курсуватиме від вул. Некрасова. Усі інші автобусні маршрути будуть їхати через вул. Зелену, потім виїздитимуть на вул. Мечникова і по маршруту", – пояснив в.о. начальника управління транспорту міськради Олег Партика.

Нагадаємо, ремонт вул. Личаківської стартував з березня 2017 року, усі роботи виконує компанія "Онур", орієнтовна вартість яких становить 6 млн євро.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.03.2018 17:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.