В центре внимания:

Через 5 років Садовий планує перейти з маршруток на автобуси та електротранспорт

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію щодо відмови від маршруток та переходу на електротранспорт і зручні автобуси. "За" проголосувало 47 депутатів.

Депутати доручили міськраді підготувати дорожню карту щодо вирішення цього питання і здійснити перехід на електротранспорт і великі автобуси за 5 років, замість двох, як це було вказано у петиції.

Зазначимо, електронна петиція Анни Меленчук "Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!" була зареєстрована на порталі е-петицій 21 січня цього року. Станом на 29 січня вона зібрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

У тексті петиції вказано, що сучасні маршрутки не справляються з пасажиропотоком Львова: вони переповнені, брудні. Саме тому у влади міста вимагають:

— провести транспортне моделювання Львова та розробити дворічний план повної відмови міста від маршрутних таксі з подальшим переходом на тролейбуси, електроавтобуси та автобуси з більшою пасажиромісткістю, які курсуватимуть за чітко визначеним графіком;

— забезпечити весь громадський транспорт пандусами та спеціально обладнаними місцями для людей з інвалідністю;

— встановити електронне табло з часом прибуття транспорту на зупинках.

У петиції йдеться, що вирішення цих питань допоможе розвантажити вулиці міста, "адже велика кількість водіїв та пасажирів автомобілів пересяде на зручний громадський транспорт", створить "комфортні умови проїзду в громадському транспорті для мешканців міста" та допоможе "знизити рівень забруднення міста шкідливими викидами".

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року.

Додамо, у лютому міська рада погодила створення АТП №2, оскільки робота АТП №1 зараз є фактично заблокованою через борги перед ЛАЗом, щоб уникнути транспортного колапсу у місті.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.03.2018 23:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.