В центре внимания:

Чим різняться слідчі ізолятори України і Росії

Чим різняться слідчі ізолятори України і Росії

У п’ятницю, 23 березня, про це сказала журналістам народний депутат Надія Савченко по прибутті у Шевченківський суд міста Києва. Сюди її доставили після вчорашнього позбавлення депутатського імунітету й арешту, здійсненого працівниками Служби безпеки України (СБУ).

На запитання журналістів про ніч, проведену у слідчому ізоляторі (СІЗО) Надія Савченко спершу відповіла, що усе як і в російському. Однак потім уточнила: «У СІЗО в мене немає жодної зони в камері, де не принижувалася б людська гідність. Я не можу роздягнутися, щоб мене не знімали відеокамери, не можу сходити в туалет, щоб не знімали відеокамери. В принципі це в деяких моментах навіть гірше ніж у СІЗО у ворога».

На суд звинувачена у підготовці терористичного акту та низці антидержавних дій народна депутатка прийшла у чорному светрі з тризубом на грудях. У залі засідань присутні її мати й сестра. Спершу Надію Савченко помістили у так званий «акваріум» – засклену частину приміщення. Однак, після клопотання слідчого суд дозволив їй сісти поруч із своїми адвокатами.

Тим часом стало відомим, як поставилися до цієї справи у Європейському Союзі. Його речник дав кореспондентові агенції «Укрінформ» дуже стислий коментар: «Ми обізнані про скасування парламентського імунітету депутата Надії Савченко. Ми очікуємо, що верховенство права та її права будуть дотримані».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.03.2018 16:27 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.