У самому центрі подій:

Чи це пан прокурор дрона вполював?

Чи це пан прокурор дрона вполював?

Цікаву історію розповів 31 липня у мережі Facebook член громадської ради Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Олексій Гриценко. Як можна зрозуміти з тексту, він разом з іще одним активістом відгукнулися на заклик генерального прокурора Юрія Луценка, який просив «повідомляти про недоброчесних прокурорів і надавати таку інформацію».

Ще торік журналісти-розслідувачі програми «Схеми», яка є спільним проектом «Радіо Свобода» та каналу «UA:Перший», повідомили – керівник Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ГПУ Володимир Бедриківський не вніс до декларації маєток під Києвом. Він, начебто, записав його на матір, яка живе у Чернівцях.

І саме над цим не задекларованим будинком сьогодні кружляв безпілотний літальний апарат. Вочевидь, для уточнення інформації про мешканців. Але політ раптово перервався. Як написав Олексій Гриценко, «дрон було збито з вогнепальної зброї після певної кількості пострілів». А далі уточнив, що «людина, схожа на Бедриківського, втекла до озера», а дрон віддала сусідка, бо він упав на її територію. Правда, невідомо, чи придатний він тепер для подальшого використання.

Источник

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.08.2017 2:01 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.