В центре внимания:

Чи є на Закарпатті «приватний» кордон?

Чи є на Закарпатті «приватний» кордон?

В Україні, схоже, може виникнути міжвідомчий скандал між Генеральною прокуратурою і Держприкордонслужбою, який вже зацікавив провідні інформаційні агенції світу. Принаймні, у суботу, 14 жовтня, про нього повідомляє українська редакція ВВС.

Цього дня на своєму офіційному сайті Державна прикордонна служба України (ДПСУ) запевнила, що «в повному обсязі здійснює охорону державного кордону, його патрулювання та виконання інших завдань» на Закарпатті. Це стало відповіддю на слова головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Напередодні в інтерв’ю телеканалу «112 Україна» він заявив, що 150 кілометрів українсько-угорського кордону є «приватними», бо становлять собою звичайні земельні ділянки, які місцевим мешканцям надала селищна рада. А це ускладнює процес прикордонного контрою.

Прикордонники не заперечують, що земельні наділи людей розташовані у безпосередній близькості до державного кордону, однак твердять, що охороняють його у повному обсязі. Більше того, ДПСУ вже повернула у державну власність 132 гектари площ на кордоні, які раніше були передані у приватну власність, й подала позови щодо повернення інших ділянок біля кордону.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.10.2017 17:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.