В центре внимания:

Чому у небі над Бущиною літали військові літаки

Чому у небі над Бущиною літали військові літаки

Чому у небі над Бущиною літали військові літаки

Два бойові літаки були помічені надбужанцями над районом 15 і 16 серпня. Появу винищувачів у небі, які спричинили величезний гомін на весь Буський район, активно обговорювали у соцмережах. Їх бачили у різних районах області – у Буському, Золочівському та кам’янка-Бузькому. Очевидці бачили, як винищувачі кружляли по колу та виконували піруети на невеликій висоті, при цьому видаючи гучний гул двигунів, який не на жарт стурбував мешканців району, бо у їхніх будинках не на жарт мало не повилітали шибки.

Чому у небі над Бущиною літали військові літаки

Ми звернулись за коментарем до районного керівніцтва влади. Однак на наше звернення, вони не малі відповіді. У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області теж повідомили, що не володіють інформацією щодо польотів винищувачі, оскільки це не входити до сфери їх компетенції.

І лише керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк для «Буського порталу» трохи прояснив ситуацію:

– Всі ми знаємо, що у країні триває війна і військові навчання є необхідними. Тому в області, як і по всій Україні, проводяться спільні відпрацювання бойової авіації та підрозділів протиповітряної оборони, щоб вдосконалити майстерність українських пілотів. Відтак є відповідні дозволи на польоти.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.08.2017 0:11 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.