В центре внимания:

Швеція хоче придбати системи Patriot

Швеція хоче придбати системи Patriot

Про це 8 листопада повідомляє сайт «Голосу Америки» з посиланням на агенцію Reuters. Орієнтовна сума контракту становитиме понад 10 мільярдів шведських крон (понад $ 1,2 млрд). Однією з основних причин такого рішення називають загострення напруженості в регіоні. Тобто, й тут агресивна політика Росії спонукає до кардинальних заходів безпеки.

Розробником та виробником американських зенітно-ракетних комплексів Patriot є компанія Raytheon. У ній уже схвально сприйняли намір Швеції приєднатися до групи європейських країн, які для захисту від балістичних та крилатих ракет, літаків і безпілотників-дронів розраховують на перевірену систему Patriot.

Той факт, що Іран, КНДР та Росія досягли значного поступу в галузі розвитку ракетної технології, примушує уряди багатьох країн подбати про повітряну безпеку. Найбільший постачальник зброї Пентагону Lockheed Martin нещодавно зазначив, що його клієнти дедалі частіше розпитують про системи протиповітряної оборони (ПРО). Raytheon побудувала понад 220 систем Patriot, доставивши їх у 13 країн світу.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

08.11.2017 20:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.