В центре внимания:

Шеф Пентагону відсвяткує День незалежності України

Шеф Пентагону відсвяткує День незалежності України

У п’ятницю,18 серпня, на сайті американського оборонного відомства оприлюднене офіційне повідомлення, що міністр оборони США Джим Маттіс відбуває у п’ятиденну поїздку на Близький Схід та у Європу, щоб підтвердити прихильність США стратегічним партнерствам.

Цю серію візитів у низку країн очільник Пентагону завершить 24 серпня у Києві. Там він зустрінеться з Президентом України Петром Порошенком та міністром оборони Степаном Полтораком. Таким чином Джим Маттіс гостюватиме у нашій державі у День Незалежності України, що вже само по собі є глибоко символічним.

Втім, експерти побачили тут ще один важливий нюанс. Директор проекту Russia Matters у Центрі науки та міжнародних справ Бельфера при Гарвардській школі імені Кеннеді Сімон Сараджян написав у мережі Twitter: «Збільшення бюджету військової допомоги США Україні та час обраний для візиту міністра оборони США Маттіса, можуть означати, що Трамп міг погодитись надати Києву більш просунуті озброєння».

Це справді був би вагомий подарунок до Національного Свята.

Світлина Reuters: міністр оборони США Джим Маттіс (ліворуч) та Президент України Петро Порошенко зустрічалися у Вашингтоні 20 червня цього року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.08.2017 1:53 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.