В центре внимания:

Що втрачає Україна через новобудову окупантів

Що втрачає Україна через новобудову окупантів

Про це у вівторок, 28 листопада, розповів у Києві на Міжнародній конференції з морської безпеки міністр інфраструктури Володимир Омелян. Йдеться про будівництво мосту через Керченську протоку з Росії в анексований Крим.

Ця незаконна затія окупантів дуже дорого обходиться нашій державі. Адже з травня російська влада наклала обмеження на параметри суден, яким дозволено проходити протокою під аркою споруджуваного мосту. Це значно ускладнило сполучення між Азовським і Чорним морями. Вже на третину знизився вантажопотік у Бердянському морському порту. Маріупольський порт може залишитися без сполучення з Азією, Африкою та Америкою. Лише до США експорт щорічно зменшиться на мільйон тон українського металу. Значно погіршиться стан зернової логістики Азовського регіону, стане дорожчим фрахт суден, які будуть відповідати габаритним вимогам пропуску через Керченську протоку.

Володимир Омелян з цього приводу заявив: «Незаконне будівництво Керченського мосту потрібно терміново зупинити і це можливо лише під тиском міжнародних партнерів України та додаткових санкцій проти Росії як держави, проти компаній та фізичних осіб, які причетні до незаконного будівництва».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.11.2017 20:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.