В центре внимания:

Що сказав Ахтем Чийгоз судилищу окупантів

Що сказав Ахтем Чийгоз судилищу окупантів

Український кримськотатарський політик, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз 9 серпня виголосив своє останнє слово у підконтрольному окупаційній владі Криму суді.

Нагадаємо, він був заарештований у січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України, що відбувався перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі, з партії «Русское единство». Російська влада анексованого Криму звинуватила Ахтема Чийгоза в організації масових заворушень. Сам він вказує на політичний характер справи і наголошує, що тоді, на мітингу, він та інші патріоти діяли відповідно до Конституції та законодавства України. «Це прямий обов’язок громадянина – захищати цілісність своєї країни. Це був обов’язок! Умислу на вчинення протиправних дій не було, ми проводили мирний мітинг», – заявив Ахтем Чийгоз. Він наголосив, що в суді є відеоматеріали, які доводять правдивість його слів, а також розкритикував так званих «секретних свідків» з боку звинувачення.

Суд оголосив, що оприлюднить вирок аж 11 вересня, мотивуючи таку затримку дуже великим обсягом справи. 7 серпня прокурор Анастасія Супряга запросила для звинуваченого покарання у вигляді позбавлення волі терміном 8 років із відбуванням у колонії загального режиму.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.08.2017 23:57 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.