В центре внимания:

Що треба для «безвізу» з Канадою

Що треба для «безвізу» з Канадою

Виступаючи у федеральному парламенті Канади, депутат від опозиційної Нової демократичної партії Лінда Дункан закликала до візової лібералізації для громадян України. Вона переконана, що це сприятиме розвитку торгівлі і збільшить можливості підтримки демократичних реформ у нашій державі.

24 жовтня агенція «Укрінформ» цитує такі слова Лінди Дункан: «З травня цього року Європейський Союз надав українцям безвізовий доступ в ЄС, однак Канада продовжує відхиляти велику кількість візових запитів українців. Причини такого високого рівня відмов незрозумілі, враховуючи, що уряд вихваляє свою торговельну угоду з Україною».

Як відомо, візова політика Канади щодо українців є однієї з найменш лояльних у світі – приблизно третина заявників з України не отримують віз.

Тим часом сайт «Тиждень.ua» того ж 24 жовтня пише, що міністр імміграції Канади Ахмед Хусен з приводу цієї теми заявив: «Рішення стосовно візової політики ухвалюються на основі цілісної оцінки ризиків та переваг. Ми дійшли висновку, що Україна, як і будь-яка інша держава, повинна видавати безпечні документи для подорожі, ефективно контролювати кордони й добре співпрацювати із міжнародною спільнотою стосовно міграційних та безпекових питань».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.10.2017 14:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.