В центре внимания:

Юрій Гнатковський залишає Львівський палац мистецтв

Юрій Гнатковський залишає Львівський палац мистецтв

Про це Юрій Гнатковський повідомив сьогодні на своїй сторінці у Facebook:

"Покищо повністю звільнитись не можу оскільки маю ще проекти по яких повинен відзвітуватися як керівник. Відповідальність вона така... я віддав Палацу Мистецтв 10 років свого життя, вважаю що це достатньо, за цей час нам з Вами вдалось наповнити впевненістю в собі і зміцнити різні контемпнапрямки Львова, видати чудовий журнал AZ art, яким я пишаюсь, знайти партнерів, які збережуть сучасний зріз мистецтва і без палацу або ще краще спільно у майбутньому, але часом варто зробити новий крок для змін, а які вони покаже лише майбутнє.

Новий керівник працює інакше ніж я, у нього теж є підтримка , але інших мистецьких товариств Львівщини, а головне, я сподіваюсь, палац врешті отримає фінансування на вирішення тих проблем які я вирішити не встиг за 10 років."

Нагадаємо, на початку березня депутат Львівської обласної ради Юрій Візняк став тимчасово виконуючим обов'язки директора Палацу мистецтв, а Юрій Гнатковський – його першим заступником. У травні 2016 року Юрій Гнатковський переміг у конкурсі на посаду директора Палацу мистецтв, до того він обіймав цю посаду 8 років.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.03.2018 6:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.