В центре внимания:

Які бувають дизайни для спалень з фотошпалерами?

Які бувають дизайни для спалень з фотошпалерами?


Одним з методів кардинальної зміни інтер’єру є використання фотошпалер. Дизайн спальні з фотошпалерами – це одне з трендових напрямів в оформленні приміщень. Актуальність і неординарність подібної обробки підтверджується багаторічним використанням фотошпалер для обробки кімнат. Жвавість і яскравість перенесених на шпалери зображень дозволяє підібрати саме ті фотошпалери, які гармонійно впишуться в інтер’єр вашої спальні.

Як правильно вибрати фотошпалери для спальні?

Шпалери, з нанесеним на них малюнком, ідеально підходять для оформлення спалень і по праву вважаються улюбленим дизайнерським інструментом по перетворенню простору. Купувати варто у перевірених продавців. Інтернет-магазин Арт-шпалери пропонує фотошпалери на сторінці https://www.art-oboi.com.ua/wallpapers-murals високої якості європейських виробників. Придбати товар вам допоможуть он-лайн консультанти.

Залежно від загального дизайну приміщення можна підібрати шпалери з наступними фото:

  • міст:
  • світових пам’яток;
  • космосу;
  • абстракцій;
  • кольорів;
  • замків;
  • тривимірних зображень;
  • романтичних сюжетів;
  • ландшафтів і т. д.

При виборі шпалер має значення їх якість, практичність і екологічність. Вибираючи фотошпалери, багаті яскравими квітами, необхідно уточнити безпеку фарб, використовуваних для їх виготовлення.

Як оформити спальню за допомогою фотошпалер?

Фотошпалери в інтер’єрі спальні, як правило, несуть основне смислове навантаження. Традиційним розташуванням шпалер з яскравими фото є обробка ними однієї стіни в приміщенні. У досить рідкісних випадках дизайн спальні передбачає обробку фотошпалерами стелі або суміжної стіни.

Поверхня, що несе основне декоративне навантаження, повинна бути вільною від різних декоративних елементів інтер’єру (фото, картин, поличок, дзеркал і т. Д.). Як виняток на поверхні можуть бути розміщені стилізовані світильники, бра, а якщо це доречно, то й живі квіти у вазонах.

Для того щоб фотографічний малюнок органічно вписалися в інтер’єр кімнати необхідно ретельно продумати можливі поєднання шпалер з ключовими предметами інтер’єру. Розробляючи дизайн кімнати, з нанесеними на стіни фотографічними зображеннями, необхідно ретельно підбирати корпусні меблі і декор. Декор і меблі, розташовані в кімнаті, не повинні відволікати уваги від основного полотна і конкурувати з ним. При яскравому зображенні на стіні меблі і декор повинні характеризуватися класичними приглушеними кольорами.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.08.2017 23:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.