В центре внимания:

Як виглядатиме «Brexit»

Як виглядатиме «Brexit»

Інтернет-видання «Радіо Свобода» у середу, 28 лютого, повідомляє, що Європейська Комісія оприлюднила перший варіант угоди про вихід Великої Британії з Європейського Союзу (ЄС). У проекті відображено основні пункти процесу «Brexit», узгоджені з офіційним Лондоном. Зокрема, йдеться про фінансові виплати, гарантії для громадян ЄС, які проживають у Сполученому Королівстві, відкритість кордонів між Ірландією, яка входить до ЄС, та Північною Ірландією, яка є частиною Великої Британії.

Британський прем’єр-міністр Тереза ​​Мей вже заявила, що проект угоди щодо процедури, названої терміном «Brexit», містить положення, які загрожують територіальній цілісності королівства, і з цим неможливо погодитися. Суперечливими залишаються питання подальших торговельних відносин, а також умови перехідного періоду, який триватиме з 2019 по 2021 рік. Наразі документ обговорять 27 країн-членів Євросоюзу і Європарламент. Велика Британія вже не буде брати участь у загальній дискусії, яка повинна завершитися до осені.

Нагадаємо, що влітку 2016 року британські громадяни проголосували за вихід з Євросоюзу. Сполучене Королівство приєдналося до нього ще у 1973 році. А тепер стане першою країною, яка покине ЄС.

Світлина: Тереза Мей.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.02.2018 23:50 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.