В центре внимания:

Як перемогти в електронних державних закупівлях

Поняття “Електронний тендер” бентежить багатьох підприємців і представників бізнесу. Багато власників підприємств до сих пір намагаються розібратися в конкурсних документациях на сайті державних закупівель. Як виграти тендер і правильно подати конкурсну заявку? На ці запитання відповідає керівник консультаційного центру електронних держзакупівель Державні закупівлі он-лайн Михайло Портач.

Що таке електронний тендер

Конкурс за допомогою електронних закупівель складається з 2 етапів. Перший етап – це отримання допуску потенційних постачальників. Потенційні постачальники визначаються відповідно до вимог конкурсної документації. Під час другого етапу переваги віддають постачальникам пропонує найменшу ціну, так само враховують умовні знижки. Більш детально вас проконсультують консультанти Державних закупівель, контакти ви можете дізнатися тут dzo.com.ua/tenders/contracts. В основному цей спосіб використовують для закупівель на планову суму більше 4 місячних розрахункових показників, але якщо для замовника головна умова відбору – якість товару, робіт або послуг, то навіть при плановій ціні – менше 200тис.грн., як правило, вибирають електронний конкурс.

Ще один спосіб – аукціон. Він проводиться в режимі онлайн на порталі державних закупівель. Аукціон проводиться за спеціальним переліком товарів, робіт і послуг. Аукціон зручний для підприємницького середовища, оскільки потенційним постачальникам досить мати доступ в інтернет, при цьому вони мають можливості на участь в аукціоні та отримання контракту на пристойні суми. Аукціони проводяться на суми понад 200тис.грн.. Якщо закупівлі проводяться на суму менше вказаної суми, то публікуються організаторами закупівель на термін не менше ніж за 7 календарних днів, якщо закупівля понад 200тис.грн., то на термін не менше ніж 20 календарних днів до остаточної дати подання заявок на участь в аукціоні.

Найпопулярніший спосіб – це запит цінових пропозицій. Головним критерієм для вибору переможця – найменша ціна учасників закупівлі. Зручність у тому, що до заявці не прикладається підтверджуючі документи.

Варто також звернути увагу на технічну специфікацію, тобто вимагати замовника.

Існує стереотип, що в більшості своїй виграють лише за домовленістю. Ми допоможемо вам розвіяти цей міф. Ніяке лоббі не зможе виправити помилки на етапі підготовки! Неправильне оформлення хоча б одного документа приведе вас до відхилення заявки. На практиці зустрічаються ситуації, коли у постачальника є всі шанси виграти електронний конкурс або тендер, однак неуважність, незнання законодавчих актів або банальна некомпетентність персоналу зводять всіх зусиль до нуля. Не варто економити на грамотному фахівцеві, самостійно підготовлена ​​початківцям постачальником конкурсна заявка рідко коли отримує заповітний допуск. Якщо заявка потенційного постачальника підготовлена ​​професійно, у конкурсній комісії не буде причин для її відхилення.

Тому особливу увагу необхідно приділяти не тільки налагодженню корисних контактів, підготовці документів, але і правильному оформленню.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.08.2017 1:17 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.