В центре внимания:

Як рятують російського диверсанта

Як рятують російського диверсанта

Наразі ми не знаємо його імені, не знаємо нічого, окрім одного – він прийшов із зброєю на нашу землю. Та тим не менше за його життя сім годин боролися українські військові лікарі, йому перелили 1,5 літра плазми крові. Української крові. Про це 21 січня розповідає на своїй facebook-сторінці прес-центру штабу АТО.

Ті, з ким він намагався проникнути у наше запілля 19 січня в районі Широкиного, покинули його пораненим на полі бою. Бо вже не потрібен. Ворожу диверсійно-розвідувальну групу відігнали. А він залишився. У важкому стані, який нашим медикам вдалося стабілізувати. З ворога, ставши безпомічним, він перетворився на пацієнта, якого готують до наступного етапу медичної евакуації, щоб рятувати. Цікаво, що скаже він своїм рятівникам і чи залишиться ворогом?

А зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 21 січня, розповідає як минула на фронті чергова доба війни. Вдень російсько-терористичні війська 6 разів відкривали вогонь по українських позиціях. У тому числі й з мінометів двох калібрів. І лише починаючи з п’ятої вечора настала тиша.

Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Збройних Сил України зазнав поранення, ще четверо отримали бойові травми. Стан усіх постраждалих лікарі характеризують як задовільний.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.01.2018 14:29 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.