В центре внимания:

Як ставляться до Росії молоді українці

Як ставляться до Росії молоді українці

Спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер у суботу, 10 березня, виступив на Брюссельському форумі. Це щорічний майданчик обговорень глобальних, політичних, економічних, безпекових проблем світу, у яких беруть участь політики, експерти, науковці та представники громадянського суспільства.

На думку Курта Волкера, Росія хотіла б бачити в Україні проросійський уряд і відновити те, що вона вважає «нормальною ситуацією». Але, напавши на Україну, анексувавши Крим та продовжуючи окупацію її східних теренів, росіяни вчинили протилежне й отримали більш об’єднану, орієнтовану на Захід та антиросійську Україну, чого раніше ніколи не було. Досвідчений американський дипломат також наголосив на тому факті, що молоде покоління українців вже сприймає Росію «як агресора та окупанта».

«Тож якщо Росія хоче досягти своїх цілей у намаганні вплинути на Україну та наблизити її до себе, то починати їй слід з виведення своїх військ зі Східної України», – заявив Курт Волкер.

У дискусії на форумі, організованому американським Фондом Джермана Маршалла, також взяли участь віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе і президент Грузії Ґіорґі Марґвелашвілі.

Світлина: Курт Волкер.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.03.2018 18:59 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.