В центре внимания:

Як хакери мільйон вкрали

Як хакери мільйон вкрали

Про це 14 листопада розповідає Інтернет-газета «Економічна правда», посилаючись на рішення Печерського районного суду Києва. І наразі ще не йдеться про вирок, справа перебуває на стадії розслідування.

Злочинне хакерське угруповання, до складу організаторів якого входять громадяни Росії і України, за допомогою поширення шкідливого програмного забезпечення в інформаційній системі Банку Кредит Дніпро створило несанкціонований платіжний документ на переказ $ 950,8 тис доларів на рахунок компанії FAR SIGHT INTERNATIONAL LTD в одному з китайських банків. А далі зловмисники, залучивши громадян ще кількох країн, зняли цю суму через банкомати в Китаї.

Не зрозуміло чому, але банк, зазнавши збитку ледь не на мільйон доларів США, із запізненням звернувся в поліцію. І тепер хакерів підозрюють у злочинах, передбачених аж у п’ятьох статтях Кримінального кодексу – шахрайство, крадіжка, поширення шкідливих програм, незаконні дії з платіжними документами, несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.11.2017 22:49 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.