В центре внимания:

Японія готова перехопити північнокорейські ракети

Японія готова перехопити північнокорейські ракети

У трьох західних префектурах країни приведено у стан готовності системи протиракетної оборони (ПРО). Про це повідомив у суботу, 12 серпня, японський телеканал NHK.

Як відомо, з Корейської Народно-демократичної Республіки (КНДР) лунають погрози завдати удару по військовій авіабазі Сполучених Штатів на острові Гуам. Якщо офіційний Пхеньян справді зважиться на такий крок, то траєкторія північнокорейських балістичних ракет пролягатиме саме над префектурами Сімане, Хіросіма і Коті. Тут їх і повинні перехопити американські системи ПРО Patriot PAC-3.

Крім того, в Японському морі став на бойове чергування есмінець, оснащений американською корабельною системою «Іджіс», яка призначена приймати і обробляти інформацію про запуск балістичних ракет.

Про всяк випадок готуються до можливої атаки і на острові Гуам. Газети Washington Post пише, що мешканцям рекомендують «не дивитися на спалах або кулясту блискавку», щоб не осліпнути. Оголошено також, де можна сховатися на випадок небезпеки. Втім, адміністрація Гуаму наголосила, що острів достатньо захищений від ракетних ударів КНДР.

Світлина DPA.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.08.2017 17:14 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.