В центре внимания:

Євросоюз відкликає свого посла з Росії

Євросоюз відкликає свого посла з Росії

Про це у п’ятницю, 23 березня, пишуть провідні інформаційні агенції світу. Зокрема, ВВС наголошує, що лідери країн Європейського Союзу (ЄС) офіційно погодилися з урядом Великої Британії у тому, що Росія з дуже високим ступенем ймовірності несе відповідальність за напад в англійському місті Солсбері із застосуванням нервово-паралітичної речовини, внаслідок чого постраждали колишній розвідник Сергій Скрипаль та його донька Юлія.

За підсумками перемовин, що тривали напередодні у Брюсселі до пізньої ночі, Європейська рада випустила заяву, в якій зафіксовано спільну думку про те, що у цього інциденту «немає ніякого іншого переконливого пояснення». Як зазначає «Deutsche Welle», очільники держав та урядів ЄС також погодилися відкликати для консультацій посла Євросоюзу в Москві, німецького дипломата Маркуса Едерера. Це охарактеризовано як символічний жест підтримки Лондона в конфлікті з Кремлем навколо отруєння Сергія Скрипаля.

А за словами кореспондента ВВС, британському Прем’єр-міністру Терезі Мей вдалося домогтися, щоб остаточний текст резолюції щодо інциденту в Солсбері виявився набагато жорсткішим, ніж попередня риторика кількох лідерів країн-членів ЄС.

Світлина AFP: перед офіційною вечерею у Брюсселі Тереза ​​Мей зустрілася з Президентом Франції Еммануелем Макроном і німецьким Канцлером Анґелою Меркель.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.03.2018 12:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.