В центре внимания:

Євросоюз продовжив антиросійські санкції

Євросоюз продовжив антиросійські санкції

У четвер, 14 грудня, канцлер ФРН Анґела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон обговорили стан реалізації Мінських угод, виконання яких неодноразово називали умовою зняття санкцій проти Росії. Прогресу не побачили…

Цього ж дня глави держав і урядів країн Європейського союзу прийняли рішення продовжити на шість місяців термін дії економічних санкцій щодо окремих секторів російської економіки. Ці обмежувальні заходи були прийняті Євросоюзом у відповідь на анексію Росією українського півострова Крим і підтримку Москвою сепаратистів на сході України. Нагадаємо, влітку 2016 року було домовлено зняти економічні санкції в разі повного виконання Росією всіх пунктів Мінських угод.

Заборони передбачають, зокрема, обмеження доступу на первинний і вторинний ринок капіталу ЄС для п’яти російських фінансових інститутів з мажоритарною часткою держави в статутному капіталі. Крім того, підтверджується експортне та імпортне ембарго на торгівлю зброєю, заборона на експорт в Росію товарів подвійного призначення і обмеження доступу до стратегічних технологій, які можуть використовуватися для видобутку нафти.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.12.2017 2:39 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.