В центре внимания:

Євро-неприємності Польщі через жука-короїда

Євро-неприємності Польщі через жука-короїда

Генеральний адвокат Європейського суду в Люксембурзі Ів Бот у вівторок, 20 лютого, заявив, що вирубування лісу в польській частині Біловезької пущі порушує природоохоронне законодавство Євросоюзу (ЄС). Як бачимо, у наших західних сусідів щоразу більшає клопотів на міжнародному рівні через прийняті усередині країни рішення і закони.

До компетенції експерта Іва Бота входить підготовка юридичних обгрунтувань і пропозиції для прийняття судових рішень. На його думку, поширення жука-короїда не виправдовує вирубування лісу. Адже це погіршить умови у місцях розмноження тих видів тварин, що перебувають під охороною.

У 2016 році Міністерство екології Польщі для боротьби з жуком-короїдом розпорядилося втричі збільшити заготівлю лісу в лісовій окрузі Бяловежа. У 2017 році рішення поширено на три округи, ухвалено вирубати 34 з 63 тисяч гектарів лісу. Біловезька пуща – найбільш давній лісовий масив Європи, який знаходиться на території Польщі і Білорусі. З 2014 року вона є єдиним транскордонним об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Рішення суду ЄС з даного питання очікується в найближчі кілька місяців.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.02.2018 20:40 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.