В центре внимания:

Ізраїльський авіаудар у секторі Газа

Ізраїльський авіаудар у секторі Газа

Про нього у суботу, 9 грудня, повідомив радикально-ісламський рух ХАМАС. Загинули двоє людей. Тим часом командування армії Ізраїлю заявляє, що атакувало з повітря кілька цілей військового призначення лише як відповідь на вчинені перед тим ракетні обстріли з боку сектора Газа. Увечері 8 грудня Ізраїль перехопив випущену звідти ракету.

Додамо, що відбулися нові зіткнення між палестинськими демонстрантами та ізраїльськими військовими. Знову поранено кількох людей. У секторі Газа десятки палестинців підпалювали автомобільні покришки і кидали каміння в ізраїльських солдатів. Ті, своєю чергою, стріляли «у підбурювачів до заворушень», поранивши кількох з них, повідомив представник ізраїльської армії. Чимало палестинців постраждали від сльозогінного газу.

Конфлікт розгорівся з новою силою саме після того, як президент США Дональд Трамп в односторонньому порядку визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. Рішення викликало шквал насильства у регіоні. В Єрусалимі і на палестинських автономних територіях у зіткненнях протестувальників з ізраїльськими силовиками загинули двоє людей, не менше 760 були поранені.

Світлина з сайту «Deutsche Welle»: у секторі Газа після ізраїльського удару.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.12.2017 19:59 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.