В центре внимания:

Із вересня у Львові запровадять триденні квитки у трамваях і тролейбусах

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, підприємство планує запровадити триденні проїзні квитки в електротранспорті Львова вартістю 40 грн.

За його словами, такими картками буде зручно користуватися туристам, які приїжджають до Львова на кілька днів. Квитки планують запровадити з середини вересня цього року.

«У понеділок відбулися громадські слухання, де було підтримано проект рішення, згідно з яким з 1 вересня вартість разового загального квитка на проїзд в електротранспорті може становити 3 грн, а студентського та учнівського – 1,5 грн. Тому, якщо з 1 вересня буде затверджено нову ціну на проїзд в електротранспорті, то орієнтовно з середини вересня будуть запроваджені триденні проїзні квитки. Їх вартість становитиме 40 грн. Відтак, картки будуть вигідні для тих пасажирів, які протягом трьох днів здійснюватимуть більше 13 поїздок», – додав Іван Бондар.

Нагадаємо, 8 серпня у місті погодили підвищення вартості разового квитка на проїзд у електротранспорті. Проект цього рішення міськрада розробила ще наприкінці липня цього року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.08.2017 12:11 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.