В центре внимания:

Із перевізниками, які змішуватимуть посортоване сміття, Львівська ОДА розриватиме угоди

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив директор директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук.

Від сьогодні у Львові відновлюють роздільного збору сміття. Відтак у місті вже встановили 1648 спеціальних контейнерів. В ОДА запевняють, якщо цієї кількості буде недостатньо, незабаром майданчики облаштують додатковими контейнерами.

Як зазначив представник перевізника «Санком» Роман Білецький, вартість одного такого бака для роздільного збору сміття становить близько 6000-7000 грн.

Водночас Назарій Романчук наголосив, що з перевізниками та приватними організаціями, що закупляють вторинну сировину довелося провести відповідну роботу, адже часто саме вони псують процес розділення сміття, змішуючи його при вивезенні.

Відтак якщо перевізники міксуватимуть посортоване львів’янами сміття, ЛОДА припинятиме із ними співпрацю.

«Саму систему роздільного збору сміття у Львові запустили ще три роки тому, але, на жаль, вона не працювала. А на сьогодні пропрацьовано всі логістичні схеми того, яким чином відбуватиметься роздільне сортування сміття», – розповів Назарій Романчук.

За його словами, сортування сміття зменшить наплив відходів на полігони області та України та допоможе знизити тарифи на їхнє вивезення.

Зазначимо, сміття у Львові сортуватимуть на чотири фракції: скло, папір, пластик та органіку.

Нагадаємо, у ЛОДА запевняють, що мають домовленості з громадами щодо будівництва на їхній території трьох сміттєпереробних заводів. Однак називати будь-які деталі відмовляються.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.08.2017 3:13 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.