В центре внимания:

Інтерпол затримав організатора «тітушок»

Інтерпол затримав організатора «тітушок»

Інтернет-газета «Українська правда» у четвер, 12 квітня, повідомляє, що у Франції затримано Армена Саркісяна, якого українські правоохоронні органи називають організатором груп «тітушок» під час Євромайдану.

Міністр внутрішніх вправ України Арсен Аваков, коментуючи цей факт, наголосив: «Французькі колеги за нашим запитом затримали Саркісяна. Правда, він представився громадянином Вірменії, хоча український паспорт у нього також є і отримав він його раніше за вірменський». Міністерство вже отримало офіційне підтвердження цього арешту. Армен Саркісян був затриманий на дорозі під час перевірки документів. Суд вже призначив йому запобіжний захід – особисте зобов’язання виконувати усі судові приписи до 19 травня. До цього часу Генеральна прокуратура України повинна надіслати документи щодо екстрадиції затриманого в Україну.

Встановлено, що вбивство журналіста В’ячеслава Веремія здійснила саме група Армена Саркісяна. До неї входив і нещодавно заарештований у Києві Юрій Крисін. Після Революції Гідності Армен Саркісян втік з України і переховувався у Росії.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.04.2018 21:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.