В центре внимания:

Інформаційна атака на Петра Порошенка

Інформаційна атака на Петра Порошенка

Прес-служба президента України 14 січня рішуче спростувала поширене в інтернет-виданнях повідомлення про існування якихось документів, начебто поданих колись Петром Порошенком у Федеральну службу безпеки Росії (ФСБ). У заяві цю інформацію названо «низькопробною підробкою та фейком», а також міститься заклик до ЗМІ, що її пошили, принести вибачення.

А почалося усе напередодні ввечері, коли грузинський телеканал «Руставі-2» оголосив про отримання «із конфіденційних джерел» текстів, які назвав заявами Петра Порошенка до ФСБ, датованими лютим 2007 року. Тоді нинішній Президент України він був народним депутатом і його не допустили на територію Росії. В одному з оприлюднених текстів, який приписують руці Петра Порошенка, автор твердить, що не має жодного стосунку «до антиросійської кампанії» тодішнього президента Віктора Ющенка.

Не вдаючись в інші скандальні подробиці, повідомимо лише, що телеканал «Руставі-2» нині є опозиційним до влади Грузії. У тому числі він відомий прихильним ставленням до Міхеіла Саакашвілі, який нині різко виступає проти Петра Порошенка.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.01.2018 12:01 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.