В центре внимания:

Інцидент з угорським прапором у Берегові

Інцидент з угорським прапором у Берегові

З’ясовування його обставин, як повідомляє 13 листопада інтернет-видання «Тиждень.ua», вже вийшло на міждержавний рівень. Напередодні закарпатське місто Берегове стало свідком ходи і мітингу з нагоди 79-ї річниці створення організації «Карпатська Січ». Учасники цих заходів за допомогою вудилища стягнули угорський національний прапор, який встановлено не балконі мерії за рішенням міської ради поруч з прапорами України, Євросоюзу та міським стягом. Правоохоронці закликали активістів до порядку і прапор невдовзі був повернутий на місце.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто закликав владу України розслідувати цей інцидент. За його словами, офіційний Будапешт очікує від української влади реакції на дії «націоналістичних груп, члени яких зірвали угорський прапор». З цього приводу угорське зовнішньополітичне відомство викликало посла України. Поставлено також вимогу якнайшвидше затримати і покарати виконавців.

Сайт «mukachevo.net» щодо чисельності акції пише, що то була «колона в кількадесят людей з прапорами «Свободи», «Легіону Свободи», «Соколу» та інших організацій» при цьому більшість була з інших районів та областей України. Правоохоронці пообіцяли порушити справу за фактом хуліганства. Тільки невідомо, чи йдеться про прапор, чи про кілька димових шашок та петард, які кинули учасники ходи у центрі міста.

Інцидент з угорським прапором у Берегові

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.11.2017 23:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.