В центре внимания:

Історія вартового, котрий зомлів на інавгурації Президента

Історія вартового, котрий зомлів на інавгурації Президента

Олександр Сікало

Олександр Сікало став відомим усій країні три роки тому. Тоді, під час інавгурації Петра Порошенка, 20-річний вартовий почесного президентського полку від спеки раптом захитався, випустив карабін і впав непритомний просто перед главою держави.
Тоді солдат назвав цей інцидент добрим знаком — вісником швидкого завершення війни на сході. Але для нього самого все обернулося трагічно. З президентського полку парубка звільнили, а лікарі виявили у нього серйозну недугу. Тепер журналісти розшукали хлопця і з’ясували, як склалася його доля.
Після того як п. Сікалові стало зле на спеці під час інавгурації Президента, його обстежили у військовому шпиталі. Там лікарі виявили у хлопця захворювання нирок і проблеми з серцем, але лікувати не стали. Виписали і звільнили з армії. За рік хвороба з гострої форми перейшла в хронічну. На повторне обстеження вже в Черкаській обласній лікарні родині екс-караульного президентського полку довелося позичати гроші у знайомих і сусідів. На цьому лікування для солдата закінчилося.
Після звільнення з війська хлопець знову повернувся до Києва, влаштувався на роботу в друкарню, де і познайомився зі своєю цивільною дружиною, 21-річною Валентиною Левченко. Але з огляду на те, що всі зароблені гроші треба було витрачати на оплату житла, вирішив повернутися в рідну Шендерівку та покликав жінку із собою.
Щоправда, життя молодої сім’ї в селі виявилося складним. «Я з Броварів заради Саші поїхала, тут, у селі, для мене роботи немає. Батько відпустив мене і сказав: «Ну, якщо кохаєш, то їдь, хлопець він хороший». Поки допомагаю Сашковій мамі по господарству, на городі — їй непросто самій, ще й серце турбує. Вона журиться, що син йшов на службу абсолютно здоровим, а тепер у нього все життя шкереберть, грошей вилікувати його у нас немає. Мені пропонували в крамниці продавцем працювати в сусідньому селі, я дуже хотіла, але добиратися назад нічим, останній автобус йде о п’ятій годині вечора, а робота до десятої, довелося відмовитися», — розповідає п. Левченко.
За словами дружини солдата, болі в нирках у нього не припиняються. Лікарі кажуть, що потрібно лягати на повне обстеження, але грошей на це у сім’ї немає. «Він важко працює зі самого ранку до пізньої ночі. Йому заборонено підіймати важке, довго стояти та перебувати на сонці. Але береться за будь-яку роботу, яку в селі пропонують. Ніколи ні на що не скаржиться», — продовжує Валентина.
У своєму висновку лікарі зазначили, що захворювання стало наслідком запалення легенів. Він його підхопив під час проходження служби. Лікарі застерігали: не зважатимеш на нього — отримаєш ниркову недостатність.
Тепер про інцидент трирічної давності екс-вартовий вважає за краще не згадувати, з хлопцями по службі також не спілкується. Про те, що це він впустив карабін перед Президентом, Валентині розповів через чотири місяці спільного життя.
Щоправда, після історії з інавгурацією Сашко став місцевою знаменитістю. «Його знайомі мені казали: мовляв, ти з ним тому, що він знаменитість, а я навіть не знала, що це він впустив карабін. Він переживає, що у нього не склалося зі службою, згадував, як мріяв служити далі, як однострій йому подобався. Але зараз ми намагаємося про це вже не балакати».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.11.2017 15:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.