В центре внимания:

І в Угорщині є проблема «стіни»

І в Угорщині є проблема «стіни»

Як відомо, Україна прагнула відгородитися від Росії, але ще нічого не збудувала. А Угорщина, щоб зупинити масовий наплив мігрантів у держави Євросоюзу, загородження на південному кордоні вже спорудила. І тепер, як пише 31 серпня сайт «Deutsche Welle», намагається повернути половину витрачених коштів.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан надіслав листа голові Єврокомісії Жану-Клоду Юнкеру. Він закликає Брюссель виплатити його країні 400 млн євро ($ 473 млн) як компенсацію. Керівник апарату прем’єра Янош Лазар у четвер в Будапешті так прокоментував це звернення: «Якщо ми говоримо про європейську солідарність, то ми повинні говорити і про охорону кордонів і тоді солідарність повинна бути реалізована на практиці. Тому Євросоюз повинен взяти на себе частину витрат».

У 2015 році понад 400 тисяч нелегальних мігрантів перебралися до Західної Європи через територію Угорщини. Після цього коштом держави було побудовано загородження з колючим дротом на кордоні з Сербією, а згодом і з Хорватією. До охорони «стіни» залучено близько трьох тисяч прикордонників, що теж потребує витрат.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.08.2017 23:57 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.