Зимові Паралімпійські ігри завершилися

Урочиста церемонія закриття відбулася у неділю, 18 березня, у південнокорейському місті Пхьончхані. У неофіційному медальному заліку першою стала збірна Сполучених Штатів, спортсмени якої загалом отримали 36 медалей – 13 золотих, 15 срібних і 8 бронзових. Українська команда посіла 6-е місце, отримавши 22 медалі – 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Своє сьоме чемпіонство українські паралімпійці здобули в останній день змагань. У змішаній лижній естафеті 4Х2,5 км найкращим виявився результат спільних зусиль Юрія Уткіна, Людмили Ляшенко, Юлії Батенкової-Бауман та Оксани Шишкової.

Загалом на Іграх у Пхьончхані, які почалися 9 березня, виступили 567 атлетів з 49 країн. Вони розіграли 80 комплектів нагород у гірськолижному спорті, біатлоні, лижних перегонах, сноуборді, керлінгу та следж-хокеї.