Шосте чемпіонство українських паралімпійців

У п’ятницю, 16 березня, у південнокорейському Пхьончхані збірна України поповнила колекцію здобутих на нинішній Паралімпіаді медалей однією золотою і двома срібними.

В останніх на цих Іграх змаганнях з біатлону серед чоловіків з вадами зору наші хлопці вибороли одразу дві нагороди – паралімпійським чемпіоном став Віталій Лук’яненко, який фінішував з часом 45 хвилин 12,9 секунди. Українець не влучив у мішень лише один раз. Срібну нагороду здобув інший представник «синьо-жовтих» – Олександр Казік.

На дистанції 12,5 кілометри з біатлону у перегонах жінок з вадами зору Оксана Шишкова фінішувала другою, показавши результат 39 хвилин 31,1 секунди. Вона стала єдиною спортсменкою України, яка всі свої фініші завершувала на призових місцях.

Таким чином Україна на Паралімпійських іграх вже має 19 нагород.

Світлина: на дистанції – Віталій Лук’яненко.