В центре внимания:

12 мешканців Львівщини оштрафували за неналежне виконання батьківських обов'язків

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Львівські правоохоронці спільно з представниками служб у справах дітей слідкують за безпекою дітей під час літніх канікул та за вчиненням правопорушень щодо них.

Відтак на Львівщині притягнули до адміністративної відповідальності 12 осіб за неналежне виконання батьківських обов’язків.

«Так, мешканка одного із сіл району залишила більше, ніж на добу чотирьох малолітніх дітей у замкненому будинку без нагляду. Почувши дитячий плач, сусіди викликали поліцію. Слід також зазначити, що протягом літа троє неповнолітніх із тих чи інших причин втекли з дому. Після того, як її розшукали, одну дитину було поміщено до притулку для неповнолітніх Львівської ОДА, а інших повернули батькам», – розповіла старша інспекторка ювенальної превенції Стрийського відділу поліції Юлія Огородник.

Серед основних факторів, на підставі яких батьків притягнули до адмінвідповідальності, – залишення дітей без нагляду, незабезпечення необхідних умов для їх проживання та виховання, вчинення неповнолітніми різного роду правопорушень.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.08.2017 17:53 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.