В центре внимания:

27 січня львівські "човники" знову збираються перекрити пункти пропуску на кордоні з Польщею

Про це повідомила прес-служба ДФС у Львівській області.

В суботу, 27 січня так звані "човники", які обурені новими податковими обмеженнями на ввезення товарів з-за кордону, збираються знову блокувати дороги, що ведуть до пунктів пропуску "Шегині – Медика", "Краковець – Корчова" та "Рава-Руська – Гребенне".

"У зв’язку з цим керівництво Львівської митниці ДФС просить громадян, які планують подорожі за кордон, врахувати цю інформацію. Водночас нагадує, що блокування доріг є неприйнятним та закликає утриматись від неправомірних дій", – йдеться у повідомленні ДФС Львівщини.

Зазначимо, 10 січня неподалік с. Роснівка Яворівського району, що орієнтовно за 10 км перед пунктом пропуску "Краковець – Корчова", так звані "човники" організували акцію протесту через нові податкові обмеження на ввезення товарів з-за кордону.

Ще два протести 10 січня мешканці Львівщини організували у пунктах пропуску пунктами пропуску "Шегині" та "Рава-Руська".

За фактом перекриття "човниками" дороги "Львів – Краковець" поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження.

Додамо, що вперше "човники" перекрили пункт пропуску Рава-Руська–Гребенне 4 січня.

Як розповіла Варіантам вчора очільниця "Асоціації платників податків України у Львівській області" Лілія Долінська, внесені зміни до Митного кодексу скоротили кількість нелегальних товарів, ввезених з-за кордону так званими "човниками", а також зменшили черги на кордоні з Польщею.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в'їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години.

При більш частому в'їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.01.2018 22:00 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.