В центре внимания:

3 вересня у Львові на благодійному забігу збиратимуть кошти для "Охмадиту"

Про це сьогодні повідомили під час прес-конференції організатори благодійного забігу "Щасливий кілометр".

3 вересня у Львові відбудеться вже другий благодійний забіг "Щасливий кілометр", який організовує компанія Фуджікура на підтримку Львівської обласної клінічної лікарні "Охмадит".

Як розповіла в.о. генерального директора Фуджікура Аутомотів Україна Львів Оксана Лашманова, минулого року "Щасливий кілометр" зібрав понад 400 учасників забігу, цього ж року планується понад 800 учасників. Крім того, були враховані всі побажання минулорічних марафонців.

Також, за словами Лашманової, вперше цього року буде відбуватися благодійний аукціон, де виставлятимуться картини, які власноруч намалювали діти працівників підприємства.

"До Дня захисту дітей ми на підприємстві влаштовували виставку малюнків дітей наших працівників і обрали найкращі, які хочемо спробувати виставити на благодійний аукціон 3 вересня. Всіх щиро запрошуємо", – розповіла Оксана Лашманова.

Голова опікунської ради ЛОДКЛ "Охмадит" Роман Лобай зазначив, що завдяки "Щасливому кілометру" минулого року вдалося зібрати понад 20 тисяч гривень на лампу фототерапії і відділення реанімації для дітей раннього віку.

"Компанія Фуджікура додатково виділила 500 тисяч гривень на ремонт операційного блоку. Цього року кошти збиратимемо на великий хірургічний LED світильник luvis-L200, який завдяки своїй конструкції є універсальним джерелом світла при клінічних процедурах. Звичайно, що лікарня собі не може дозволити таке коштовне обладнання, яке дозволить значно покращити умови роботи персоналу в лікарні та забезпечить надання більш якісних медичних послуг", – прокоментував Лобай.

Як розповів керівник IT-відділу Андрій Задорожний, всі, хто хоче допомогти, можуть приєднатися до забігу, зареєструвавшись на сайті happy-kilometr.com.ua та обравши для себе дистанцію на 1,4 або 7 кілометрів.

"Цьогорічний маршрут буде набагато простішим, без перепадів рельєфу. А найменші учасники зможуть подолати свої 100 метрів разом з казковими героями. Нагадаємо, що перерахувати гроші на благодійність можна й не лише учасникам забігу, а усім бажаючим", – додав Андрій Задорожний.

Усі деталі забігу та номер рахунку для перерахування коштів для дітей на сайті happy-kilometr.com.ua

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.08.2017 3:10 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2021 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.