В центре внимания:

$ 350 мільйонів на військову допомогу Україні

$ 350 мільйонів на військову допомогу Україні

Конгрес США схвалив оборонний бюджет країни на 2018 рік, у якому є й «українські» рядки. Про це у п’ятницю, 17 листопада, повідомляє сайт «Deutsche Welle». Документ передбачає військову допомогу нашій державі у розмірі 350 млн доларів. Як тільки закон вступить у силу, Пентагон зможе надавати Україні летальне оборонне озброєння і техніку, витратити частину коштів на навчання українських військових, їх лікування в медичних установах США, підготовку українських медичних фахівців та посилення можливостей повітряних і військово-морських сил України.

Втім, є у законопроекті й «але». Спершу буде використано лише половину із зазначеної суми. Друга частина фінансування розпочнеться лише після того, як Конгрес США отримає докази проведення українською владою «інституційних реформ» в оборонній сфері.

Загальна сума оборонного бюджету США на 2018 рік становить близько $ 700 млрд, що майже на 80 млрд більше, ніж торік. Зазначимо, що передбачено виділення $ 4,6 млрд на ініціативи союзників у Європі щодо стримування Росії.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.11.2017 15:28 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.