В центре внимания:

4 роки умовно за співучасть у вбивстві

4 роки умовно за співучасть у вбивстві

Цей вирок присутні у залі суду зустріли вигуками «Ганьба!». А оголошено його було у п’ятницю, 22 грудня, у Шевченківському районному суді Києва. За причетність до вбивства журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія до 4 років позбавлення волі умовно засуджений уродженець міста Горлівки Донецької області Юрій Крисін.

Під час слухань встановлено, що 17 лютого 2014 року підсудний погодився за грошову винагороду в сумі $ 20 тисяч зібрати групу «тітушок» для протидії активістам Євромайдану. А 18 лютого 2014 року він і його підлеглі на Михайлівській площі у Києві з допомогою гранати зупинили автомобіль, в якому їхав В’ячеслав Веремій. Вони спершу побили бітами журналіста, а згодом один з нападників вистрелив у нього. Від отриманих поранень В’ячеслав Веремій помер у лікарні. Юрій Крисін визнав свою провину в хуліганстві і нанесенні тілесних ушкоджень, однак заперечив умисне вбивство.

Врешті суд вирішив, що є пом’якшувальні обставини – каяття обвинуваченого і наявність у нього двох малолітніх дітей. Дружина В’ячеслава Веремія заявила, що суд вказав неправдиві дані у вироку, зокрема назвав Юрія Крисіна несудженим, в той час як він вже був двічі засуджений за хуліганство і побиття громадян.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.12.2017 16:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.