В центре внимания:

5 вересня: найпопулярніші запити у Google

5 вересня: найпопулярніші запити у Google

Сьогодні, 5 вересня, українці найбільше шукали у пошуковику Google інформацію, що українська соціальна мережа Ukrainians припиняє діяльність через 3 місяці після заснування.

Як пояснила співзасновниця проекту Олександра Струмчинська, керівництво компанії співзасновники мережі відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні.

Соцмережа Ukrainians була створена на початку червня, після рішення Ради нацбезпеки та оборони заборонити російську соцмережу«Вконтакте». У перші дні після створення в соціальній мережі Ukrainians зареєструвалось понад 100 тисяч користувачів.

Окрім цього найбільше зацікавила українців новина, що міністр освіти й науки Лілія Гриневич вважає, що дистанційне навчання для сільських територій може бути тільки одним із компонентів освітнього процесу, а не замінювати класичне навчання.

За її словами, дистанційне навчання як частина освіти у сільських районах може стати якісним доповненням для доступу дітей до кращих учителів. Для цього потрібно покрити зазначені території якісним інтернетом.

Ці запити набрали понад 2 тисячі українців.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.09.2017 18:42 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.