В центре внимания:

5 грудня депутати Львівської облради зберуться на сесію

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

"Сесія розпочне свою роботу 5 грудня. Плануємо розглянути 14 нових програм і зміни до низки чинних програм, а також блоки майнових та екологічних питань. Загалом 71 питання, які, напевно, будемо розглядати протягом не менш як двох сесійних засідань", – розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також він зауважив, що з 6 по 19 грудня в депутатських комісіях розглядатимуть проект бюджету Львівщини на 2018 рік. Відтак 21 грудня депутати затверджуватимуть бюджет області на наступний рік.

Зазначимо, 5 грудня депутати під час сесії також розглядатимуть питання "Про встановлення умов оплати праці голові обласної ради, першому заступникові та заступникові голови обласної ради на 2018 рік". Згідно з ним Ганущину хочуть встановити щомісячну премію у розмірі 80% зарплати.

Також наступного тижня депутати Львівської облради планують звернутися до уряду з проханням зупинити реалізацію стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період 2017 – 2020 рр.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.11.2017 0:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.