В центре внимания:

74 полонених українці повернуться на волю

74 полонених українці повернуться на волю

Домовленості про це досягнуто у середу, 29 листопада, у Мінську на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ). У ньому взяли участь представники ОРДЛО (окремих районів Донецької і Луганської областей). Цей термін прийнято застосовувати у лексиконі Мінського процесу щодо самопроголошених на Донбасі сепаратистами «республік».

Як повідомила у мережі Facebook речниця представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер, сторони «підтвердили готовність виконати обмін утримуваними особами на засадах вже затверджених списків та узгодити в найстисліші терміни процедуру і дату обміну, виходячи з прагнення виконати цей обмін до Новорічних та Різдвяних свят».

Таким чином є сподівання, що вже найближчим часом 74 українці, яких насильно утримують бойовики, повернуться до свої рідних і близьких. Натомість Україна передасть в ОРДЛО 306 осіб.

Архівні світлини з сайту «Радіо Свобода» нагадують про 26 грудня 2014 року. Тоді відбувся найбільший обмін полоненими, внаслідок якого було звільнено 146 українських заручників.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.11.2017 21:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.