В центре внимания:

Алла Пугачова померла: ЗМІ зробили страшну заяву

Алла Пугачова померла: ЗМІ зробили страшну заяву

Алли Пугачової немає в живих, — так вважає російський блогер Гоген Солнцев. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, чергову хвилю «похорону» відомої співачки він запустив, будучи впевненим, що Алла Пугачова давно стара брендом, смерть якого невигідна.

Солнцев заявляє, що проаналізував фото співачки в різні періоди її життя, а також голос та манеру поведінки. Блогер певен, є достатня кількість вагомих причин, щоб розпочати ретельну перевірку Примадонни.

«Грунтуючись на припущенні Гогена напрошується висновок, що Максим Галкін — чоловік Алли Борисівни — навмисно приховує помолоділого „двійника“ Пугачової, щоб не втратити засобів існування і забезпечити 6-річним дітям комфортні умови життя», — пише автор статті. «Максим Галкін — чоловік Алли Борисівни — навмисно приховує помолоділого «двійника» Пугачової, щоб не втратити засобів існування і забезпечити 6-річним дітям комфортні умови життя», — йдеться в статті VistaNews.

Зазначимо, Гоген Солнцев не єдиний, хто думає, що Алли Пугачової вже немає. Приміром, Сергій Сосєдов також висловив сумніви щодо Алли Борисівни, зазначивши, що Пугачову просто ховають від громадськості. Адже в сучасному світі досить просто за допомогою пластичних операцій зробити двійника.

Друг співачки Ілля Рєзнік заявляє, що новини про підміну — вигадки, а Алла Борисівна справжня, просто ретельно стежить за здоров’ям. Алла Пугачова померла: ЗМІ зробили страшну заяву Алла Пугачова померла: ЗМІ зробили страшну заяву Нагадаємо, раніше російська співачка Алла Пугачова оприлюднила кокетливі фото майже без косметики.

Хотите читать новости в другом формате?
Подписывайтесь на телеграмм-канал Орбита-Львов
Подписаться можно ЗДЕСЬ

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.11.2020 14:25 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.