В центре внимания:

Brexit: дискусії є, нема прогресу

Brexit: дискусії є, нема прогресу

У четвер, 20 липня, завершився перший раунд переговорів з приводу виходу Великої Британії з Євросоюзу. Цей процес отримав назву Brexit. Сторони не змогли досягти компромісу у низці принципових питань. Дискусії буде продовжено наприкінці серпня. На них, як очікується, особливої уваги буде надано правам громадян Британії та ЄС, кордону між Північною Ірландією і Республікою Ірландія, що є членом Євросоюзу, а також фінансовим претензіям до Лондона. Як повідомляють, їх сума сягає 100 млрд євро (майже $ 115 млрд). Британський уряд досі виключав можливість виплати такої компенсації.

Окрім того, Британія наполягає на обговоренні договору про вільну торгівлю з ЄС. Однак у Брюсселі не мають наміру обговорювати це питання, доки не отримають ясних відповідей на перші три.

Нагадаємо, що ці перемовини почалися 19 червня в Брюсселі. Делегацію ЄС очолює Мішель Барньє, Великої Британії – міністр з питань Brexit Девід Девіс. За планами дискусії будуть тривати до кінця 2018 року. Після цього сторони матимуть ще шість місяців на ратифікацію домовленостей в національних парламентах.

Світлина AFP: Девід Девіс (ліворуч) і Мішель Барньє на прес-конференції.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.07.2017 23:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.