В центре внимания:

Brexit спонукає шукати партнерів на Сході

Brexit спонукає шукати партнерів на Сході

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей і Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін під час зустрічі у Пекіні домовилися про розширення співпраці. Про це з посиланням на агенцію Reuters повідомляє у четвер, 1 лютого, сайт «Радіо Свобода». Таким став перший крок в реалізації майбутньої торговельної угоди, яку Сполучене Королівство може укласти самостійно після виходу з Євросоюзу,

Тереза Мей назвала дуже успішною зустріч, яка стосувалася торгових відносин. Четвер став третім днем офіційного візиту до Китаю очільниці британського уряду. У поїздці її супроводжують близько 50 представників торгово-економічного співтовариства Великої Британії і керівників підприємств. Китайські та британські компанії уклали угод (переважно у галузях авіації, енергетики та сільського господарства) на загальну суму понад $ 10 мільярдів.

Виступаючи нещодавно на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, Тереза Мей заявила, що після виходу з Євросоюзу Лондон укладе нові торговельні угоди з Австралією, Новою Зеландією та Індією.

Світлина Reuters: Тереза ​​Мей і Сі Цзіньпін перед початком премовин в Пекіні.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.02.2018 20:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.