В центре внимания:

Brexit уже майже в видно

Brexit уже майже в видно

Перша фаза переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського Союзу (ЄС) підходить до завершення. Про це 8 грудня пише «Європейська правда».

Перемовини щодо процесу, який отримав неформальну назву «Brexit», мають достатній прогрес, тому можна переходити до другої фази. Як повідомляють, 15 грудня рішення про її початок ухвалить Європейська рада.

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав домовленість з Британією результатом компромісу. Зокрема, він наголосив: «Ця угода гарантує права європейських громадян у Британії, і це саме можна сказати про громадян Сполученого Королівства, що живуть в 27 країнах ЄС». Проблемним залишалося питання щодо Ірландії. Там ще доведеться багато попрацювати, є готовність усіх зацікавлених сторін обійтися без жорсткого кордону між суверенною Ірландією і Північною Ірландією, що входить до Сполученого Королівства.

Нагадаємо, що очільниця британського уряду Тереза Мей, перебуваючи у Брюсселі на переговорах, разом з Жаном-Клодом Юнкером мала предметну телефонну розмову з прем’єром Ірландії Лео Варадкаром.

Світлина Reuters: Тереза Мей і Жан-Клод Юнкер.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

08.12.2017 13:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.