В центре внимания:

Діагностика хвороб комп'ютерною томографією у Львові

Діагностика хвороб комп'ютерною томографією у Львові

Здоров'я – це найдорожче, що є у людини, тому піклуватись про нього потрібно систематично та детально. На сьогодні одним з методів детального аналізу здоров'я людини є комп'ютерна томографія Львів. Діагностика є точною, тому що відбувається за допомогою рентгенівських променів. У Львові КТ проводиться у медичному центрі "Родина", під наглядом досвідчених лікарів та згідно чинних протоколів МОЗ. Також є послуга розшифровування, призначення курсу лікування або направлення на додаткові обстеження чи консультації до вузькопрофільних спеціалістів.

На процедуру можна потрапити як самостійно, так і за направленням від лікаря. Дана процедура проводиться насамперед при підозрах на пухлини голови, підозрах на ураження внутрішніх органів при травмах, при важких переломах, а також при підозрах на складні захворювання внутрішніх органів та судин.

До процедури проведення КТ також є ряд протипоказань. Основними є вагітність, неповноліття, вага тіла пацієнта понад 120 кілограм та наявність і імплантів або гіпсу в ділянці, де робиться обстеження.

Також при обстеженні використовується рідина на основі йоду для збільшення ефективності. У зв’язку з цим пацієнтам з хворобами нирок, щитоподібної залози та у загальному тяжкому стані діагностика приладом КТ заборонена.

У медичному центрі "Родина" застосовується лише найсучасніше медичне обладнання, завдяки якому процедура для пацієнта проходить максимально комфортно та безболісно. Початок процедури в тому, що пацієнтові потрібно зняти з себе всі металеві предмети, переодягнутись та лягти на томографічний стіл, який під час обстеження буде рухатись. Також важливо пам’ятати про те, що людям с клаустрофобією та психічними розладами дана процедура також заборонена. По часу дане обстеження тримає близько 15 хвилин, з розшифруванням результату. Ознайомитись та отримати висновок обстеження в медичному центрі "Родина" можна в той самий день, коли проводилось обстеження або пізніше.

Щодо підготовки до процедури існують загальні правила, дотримання яких дуже просте. Мінімум за 2 години до обстеження не вживати іжу, за 12 годин до процедури випити 1.5 літра чистої води та мати з собою результат лабораторії с дослідженням сечовини на креатиніну у разі проведення КТ з використанням контрастної речовини.

Вартість послуги комп’ютерної томографії у медичному центрі "Родина" можна дізнатись на сайті або зателефонувавши адміністратору. Зазначаємо, що на ціну впливає ділянка, на якій проводиться обстеження, контрастна речовина, на вартість якої впливає вага пацієнта. Для запису важливо лише визначити зручний для вас день та годину.

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.11.2021 14:55 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.