В центре внимания:

Дрогобицьку міську раду просять надати земельну ділянку пораненому воїну-добровольцю

Дрогобицьку міську раду просять надати земельну ділянку пораненому воїну-добровольцю

Дрогобицька райдержадміністрація просить Дрогобицьку міську раду надати земельну ділянку пораненому воїну-добровольцю Степану Ляховину, котрий мешкає в районі.

Відповідного листа голова РДА Володимир Шутко скерував Дрогобицькому міському голові Тарасові Кучмі. Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

На черговому засіданні колегії райдержадміністрації Володимир Шутко також вкотре звернувся до сільських, селищних голів з проханням максимально сприяти колишнім військовим у вирішенні їхніх проблем, щодо тих питань, які належать до компетенції місцевих рад.

Нагадаємо, для поліпшення житлових умов сім’ям загиблих військовослужбовців придбані три квартири в містах Дрогобич і Борислав на суму 1 млн 817 тис. 293 грн. З державного бюджету було виділено 440 475 грн для закупівлі житла учаснику АТО, інваліду війни 2 групи з Вороблевич. Дві сім’ї загиблих (померлих) військовослужбовців та два інваліди війни з числа військовослужбовців, які брали участь в Антитерористичній операції, поставлені на квартирний облік.

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.07.2017 11:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.