В центре внимания:

!Fest намалював Садового у сексистському скандалі

!Fest намалював Садового у сексистському скандалі

Головний пивовар театру пива "Правда" Корі Маꥳннес заявив, що торгові марки "Колєжанки" і "Балькони" (співавтором рецепту яких він є) зі зображенням напівоголеного жіночого тіла на етикетках є проявом сексизму.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook

"Поки (смачне) пиво всередині цих пляшок представляє мене і мій виріб, я не схвалюю зв'язку зі сексистськими етикетками на самому пиві. Я не хочу, щоб мою роботу пов'язували з таким ставленням, з виготовленням етикеток і випуском у світ. Я не хочу, щоб люди думали, що я така людина, яка думала б, що це добре.

Ці етикетки не мають нічого спільного з пивом всередині, як і все те, що пов'язане з дешевим сексизмом, який пивова промисловість сподівається продавати з продукцією.

Ми живемо в світі, де є сексизм та мізогінарний порив – є особливою проблемою в пивній галузі. Я бачив це весь час в Америці, і я бачу це тут в Україні, і це серйозна проблема, яка відштовховує жінок від нашої галузі. Такі пивні етикетки продовжують створювати перешкоди для людей всіх типів", – пояснив пивовар.

Також на етикетці пива "Балькони" на одному з балконів (ліворуч) можна помітити міського голову Львова Андрія Садового.

!Fest намалював Садового у сексистському скандалі

У коментарі Варіантам PR-менеджер Холдингу емоцій !FestТарас Маселко підтвердив, що пиво продається у театрі пива "Правда" з 4 січня.

"Воно продається добре, також стала краще продаватися й книга "Ґвара". Така етикетка може розповісти гостям Львова про "Ґвару" – старий львівський діалект, тому що кожна етикетка чи то політична, як з Меркель, Обамою чи Трампом, чи то культурна, несе в собі певний меседж. Етикетка – це візуалізація художника, і нічого поганого в зображенні оголених жіночих грудей на етикетці "Бальконів" немає", – розповів Маселко.

Також він додав, що адміністрація знає про ставлення Корі Маꥳннеса до етикеток.

"Ми не вважаємо допис співробітника в Facebook приводом для реакції адміністрації закладу. Феміністки театру "Правда" претензій не пред'являли. Резонансу на даний момент недостатньо і тому пиво продаватимуть й надалі".

Нагадаємо, що у 2015 році у внаслідок харчового отруєння у театрі пива "Правда" Холдингу емоцій !Fest до львівських лікарень звернулося 52 особи, у 8 з них медики виявили сальмонельоз.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.01.2018 0:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.