В центре внимания:

General Electric буде працювати для України

General Electric буде працювати для України

У п’ятницю, 23 лютого, у Києві представниками цієї американської багатогалузевої корпорації, а також «Укрзалізниці» й «Укрексімбанку» підписали угоду на загальну суму один мільярд доларів. На церемонії були присутні президент України Петро Порошенко і посол США в Україні Марі Йованович.

Угода стосується закупівлі та модернізації українського парку тепловозів і початку виробництва в Україні комплектуючих до американських локомотивів. Коментуючи визначну подію у співпраці двох держав, Марі Йованович зазначила: «Ці угоди дозволять досягти інтегрованості наших економік і створити сотні нових робочих місць і в США, і в Україні. Використовуючи американські технології, Україна модернізує свою мережу залізниць і таким чином розширить можливості експорту сільськогосподарських товарів і експорту в цілому».

Рухомий склад «Укрзалізниці» зараз зношений на 90% і давно потребує термінового оновлення. Перші американські локомотиви надійдуть в розпорядження українських залізничників вже цієї осені. Спільне з General Electric виробництво залізничної техніки планується, зокрема, налагодити на Крюківському вагонобудівному заводі в Полтавській області.

Світлина: під час церемонії підписання.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.02.2018 1:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.